Самбір - ратуша,мощі Св.Валентина, страусина ферма "Білаки", вітряк ВЕС Старий Самбір 1

Категорія: 

Самбір - ратуша,мощі Св.Валентина, страусина ферма "Білаки", вітряк ВЕС Старий Самбір 1.

Поїздка у місто Самбір та його околиці чудова ідея для невеличкої подорожі Львівською областю. Всього 75 км. від Львова і ви отримаєте можливість піднятись на Ратушу у місті Самбір та подивитись з висоти на центр міста. Крім цього відвідавши неподалік Ратуші, храм Різдва Пресвятої Богородиці ви побачите справжні мощі Святого Валентина. Справжність яких офіційно підтвердженна листом Папи Римського у 1759 році. Ця реліквія притягує у місто Самбір тисячі закоханих пар, які прагнуть таким чином отримати благословення на вічне кохання.

По дорозі в містечко Старий Самбір ви можете заїхати на території готельного компексу "Білаки" та подивитись на страусів. Страусина ферма одна з найбільших в Україні і подивитись в живу на стаусів доволі цікаво. Крім цього на тій ж території живе ведмідь, олень та козулі.

Проїхавши трохи далі у містечко Старий Самбір ви побичите величезні вітряки. Вітряки ВЕС "Старий Самбір-1" виробляють в середньому 18 млн кВт⋅год електроенергії щорічно.Встановлена потужність електростанції — 13,2 МВт. ВЕС Старий Самбір-1 керується компанією «Еко-Оптіма».

Поділитися:
Facebook Vkontakte Odnoklassniki Whatsapp Viber Twitter
Джерело: 
ГЕН ВИСОТИ
Like: 
1

Похожі відео