НІМЕЦЬКІ ВОЛОХАТІ ПИРОГИ З Тертої І Вареної Картоплі Пісна Кухня Cмачно з Костянтином Грубичем

Категорія: 

Любите смачно готувати? Підписуйтесь на канал Костянтина Грубича: https://bit.ly/2U2iWyZ

Під час зйомок «Польової кухні з Костянтином Грубичем» для «ТСН. Тиждень» на центральній площі міста Стебник у Львівській області викладачка професійного ліцею Наталка Марцінко разом зі своїм вихованцем майбутнім кухарем Святославом Жагаляком показали мені як готувати традиційну місцеву страву німецькі волохаті пироги. Пирогами в Західній Україні називають те, що у Центральній і Східній вважають варениками. Німецькі – очевидно через те, що колись на галицьких землях панувала Австро-Угорщина, і німці-австріяки явно полюбляли великі порції, грубезні такі пироги-вареники. Це припущення. Напевно знаю, чому волохаті – бо терта картопля, дерунна маса при варці перетворюється на волохату шубу. Зараз самі все побачите! Дякую стебничанам за добровільну допомогу. Вони не лише мені розкрили секрети приготування місцевої їжі, а й тисячам людей, які через мій ютуб-канал отримають змогу зазирнути у чарівний куточок Галичини.

Страва ця пісна, і майже повністю картопляна. Борошна і яєць не потрібно. Сіль, олія та цибуля – для засмажки.

Отже, вперед. Готуємо, куштуємо, пишемо свої враження! Якщо будете дотримуватися моїх порад і Пашиної рецептури, у вас обов'язково вийде смачна страва! Дивіться уважніше та не забувайте ставити лайки-вподобайки.

Що потрібно для приготування волохатих пирогів?
Картопля терта – 500 г
Картопля варена пюре – 300 г
Сіль – до смаку
Олія та цибуля – для засмажки
Вода для варіння

Якщо вам сподобався цей рецепт, раджу подивитися відео на моєму каналі, як готувати ще одну галицьку страву палюшки https://www.youtube.com/watch?v=px1MCCJnxXU&t=2s

Я в соцмережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/nejnich
Інстаграм: https://www.instagram.com/kgrubych/

#пироги #піснакухня #деруни

Поділитися:
Facebook Vkontakte Odnoklassniki Whatsapp Viber Twitter
Джерело: 
Костянтин Грубич
Like: 
123
Dislike: 
2

Похожі відео