Правила користування сайтом

1. ІДЕНТИФІКАЦІЙНІ ДАНІ
Відповідно до закону про інформацію, що міститься в статті 10 Закону 34/2002 від 11 липня, Послуги інформаційного суспільства та електронної комерції, наведені дані відображаються нижче: веб-сайт власника домену Topvideo.com.ua (далі Topvideo), з адресою для цих цілей в Іспанії, з NIF: 3005460G. Контактна адреса електронної пошти: info@topvideo.com.ua

2. КОРИСТУВАЧІ
Доступ та використання цього порталу: Topvideo прописує умови КОРИСТУВАЧА, який приймає загальні умови використання. Вищезазначені умови застосовуються незалежно від Загальних умов договору, які в їхньому випадку є обов'язковими.

3. ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ
Користувач повинен надіслати посилання на його власність (оригінальні відео, створені ним) і опубліковані на його каналі.
Можна додати посилання на відео YouTube, якщо автор не заблокував або заборонив їх спільний доступ.
Цілком заборонено використовувати цей сайт для публікації посилань: порнографічного, еротичного, непристойного, расистського змісту, що сприяє насильству або ненависті, що спричиняє протизаконні дії.
Використовуючи Topvideo для додавання відеоконтенту, користувач авторизує Topvideo для показу та розповсюдження згаданого вмісту на своїх сторінках і соціальних мережах. Таким же чином, він визнає, що Topvideo включає в свої сторінки рекламу або інші форми монетизації разом з цими доданими змістом.
Приймаються тільки цікаві, інформативні та корисні посилання для користувача.
Topvideo залишає за собою право змінювати, відхиляти або видаляти будь-яке посилання.

Користувач бере на себе відповідальність за використання порталу. Ця відповідальність поширюється на реєстрацію, необхідну для доступу до певних послуг або вмісту.
У цьому реєстрі Користувач буде нести відповідальність за надання правдивої та законної інформації. В результаті цієї реєстрації користувачеві може бути наданий пароль, за який він буде нести відповідальність, і зобов'язаний зробити його ретельним і конфіденційним. Користувач зобов'язується належним чином використовувати вміст та послуги, які пропонує Topvideo через свій портал та з характерним, але не обмежуючим характером, щоб не використовувати їх для незаконної діяльності, незаконної або суперечливої довіри та громадського порядку. ; поширювати зміст або пропаганду расистського, ксенофобського, порнографічного, незаконного, пропаганди тероризму або проти прав людини; завдати шкоди фізичним і логічним системам Topvideo, його постачальникам або третім сторонам, ввести або розповсюдити в мережі комп'ютерні віруси або будь-які інші фізичні або логічні системи, здатні викликати вищезгадані пошкодження; спробуйте отримати доступ до облікових записів електронної пошти інших користувачів. Topvideo залишає за собою право відкликати всі зауваження та внески, які порушують повагу до гідності особи, які є дискримінаційними, ксенофобськими, расистськими, порнографічними, що спроби проти молоді або дитинства, порядку або громадської безпеки, або , на його думку, не підходить для публікації. У будь-якому випадку Topvideo не несе відповідальності за думки, висловлені користувачами через форуми, чати або інші інструменти участі.

4. ЗАХИСТ ДАНИХ
Topvideo відповідає вимогам Органічного закону 15/1999 від 13 грудня «Захист персональних даних», Королівського указу 1720/2007 від 21 грудня, який затверджує Положення про розвиток органічного закону та інших нормативних актів, діє в усі часи і забезпечує правильне використання та обробку персональних даних користувача.

5. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА І ПРОМИСЛОВА ВЛАСНІСТЬ
Topvideo сам по собі або як правонаступник є власником усіх прав інтелектуальної та промислової власності свого веб-сайту, за винятком вмісту (посилань), надісланого третіми особами.
Всі права захищені. Згідно з положеннями статей 8 і 32.1, абзац другий Закону про інтелектуальну власність, відтворення, розповсюдження та публічне повідомлення, включаючи спосіб їх надання, повністю або частково, заборонено. зміст цього веб-сайту, для комерційних цілей, у будь-якому засобі та будь-якими технічними засобами, без дозволу topvideo. Користувач зобов'язується поважати права інтелектуальної та промислової власності, що належить topvideo. Ви зможете візуалізувати елементи порталу і навіть надрукувати їх, скопіювати їх і зберегти на жорсткому диску вашого комп'ютера або на будь-якому іншому фізичному носії, якщо це виключно і виключно для особистого та приватного використання. Користувач повинен утримуватися від видалення, зміни, ухилення або маніпулювання будь-яким пристрою захисту або системи безпеки, встановленої на сторінках topvideo.

6. Виключення гарантій та відповідальності
Topvideo не несе відповідальності, у будь-якому випадку, за будь-які збитки, які можуть викликати, наприклад, помилки або упущення в контенті, відсутність доступності порталу або передачу вірусів або шкідливих програм в зміст, незважаючи на прийняті всі необхідні технологічні заходи, щоб уникнути цього.

7. ЗМІНИ
Topvideo залишає за собою право здійснювати без попереднього повідомлення зміни, які він вважає необхідними на своєму порталі, можливість змінювати, видаляти або додавати як зміст і послуги, що надаються через нього, так і спосіб, у якому вони представлені або розташовані в порталі.

8. ПОСИЛАННЯ
topvideo.com.ua посиланнях або гіперпосиланнях на інші веб-сайти: Topvideo не здійснюватиме контролю над такими сайтами та вмістом. Ні в якому разі Topvideo не бере на себе ніякої відповідальності за зміст будь-якого посилання на веб-сайті третьої сторони, а також не гарантує технічну доступність, якість, надійність, точність, амплітуду, достовірність, дійсність і конституційність будь-якого матеріалу або інформації, що міститься в будь-якій з цих гіперпосилань. ,
Крім того, включення цих зовнішніх зв'язків не передбачає жодного типу об'єднання, злиття або участі з підключеними особами.

9. ПРАВО НА ВИКЛЮЧЕННЯ
Topvideo залишає за собою право відмовитися або скасувати доступ до порталу та / або послуг, що пропонуються без попереднього повідомлення, самостійно або третьою стороною, тим користувачам, які не виконують ці Загальні умови використання.

10. ЗАГАЛЬНІ
Topvideo буде домагатися порушення цих умов, а також будь-якого неналежного використання свого веб-сайту, виконуючи всі цивільні та кримінальні дії, які можуть відповідати закону.

11. МОДИФІКАЦІЯ СУЧАСНИХ УМОВ І ТРИВАЛІСТЬ
Topvideo може змінювати в будь-який час умови, визначені тут, належним чином опубліковані, як вони з'являються тут.
Дійсність вищезазначених умов буде базуватися на їх виявленні і буде дійсним до належної публікації, щоб вони були змінені іншими.

12. ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО ТА ЮРИСДИКЦІЯ
Відносини між Topvideo і користувачами будуть регулюватися діючими іспанськими правилами і будь-які суперечки будуть подані до судів і трибуналів міста Мурсія.